ZADBAJ O SWOJĄ ODPORNOŚĆ

DLA WAS NA NOWO

JESTEŚMY OTWARCI

OD 30.10.2020 GODZ.12.00 WSZYSTKIE KLUBY TOTAL FITNESS CZYNNE W NOWEJ FORMULE

Kontakt

NOWE ZASADY FUNKCJONOWANIA

GRAFIK STREF
GRAFIK ZAJĘĆ FITNESS
GRAFIK STREF

Drodzy Klubowicze,

po dokonaniu oceny prawnej podjęliśmy decyzję o dostosowaniu zakresu usług klubów Total Fitness do wyjątku określonego w par. 6 ust. 1 punkt 2) b) obowiązującego rozporządzenia w wersji z dnia 16 października 2020 r. wraz ze zmianami z dnia 23 października 2020 r.


W związku z tym kluby Total Fitness od piątku 30.10.2020 godz. 12.00 będą wyłącznie dostępne dla osób uprawiających aktywność fizyczną w ramach zorganizowanych przez naszą kadrę zajęć sportowych wedle określonych zasad i grafików.


Prezentujemy Wam nowe zasady funkcjonowania klubów Total Fitness.


1. Wszystkie treningi odbywają się w formie zorganizowanych zajęć sportowych pod nadzorem trenera/instruktora obecnego na siłowni.


2. Kluby zostały podzielone na 3 lub 4 strefy + sala zajęć grupowych fitness.


3. Treningi na siłowni możecie realizować w czterech różnych strefach

- strefa kardio

- strefa treningu funkcjonalnego/cross

- strefa wolnych ciężarów

- strefa treningu obwodowego (w niektórych klubach)


4. W każdej strefie dostępne będą 2- 3 programy treningowe do wyboru. Programy treningowe będą zmieniane 2 x w tygodniu w poniedziałki i czwartki. W jednym czasie będziecie mieć do wyboru 8-12 różnych programów, stworzonych przez naszych najlepszych trenerów.


5. Jeśli chcesz trenować wg własnego programu, nasi trenerzy pomogą dostosować Twój trening do możliwości wybranej strefy.


6. Podczas wejścia do klubu, w recepcji wybierzecie program treningowy i wpiszecie się na odpowiednią listę do wybranej strefy. Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów. Nasi trenerzy pomogą Wam w doborze treningów.


7. Zajęcia zorganizowane w strefach będą startowały w interwałach 15 minutowych. Jedna sesja treningowa trwa 1 godz. 45 min, po niej następuję 15 min przerwy technicznej.


Zajęcia w strefach startują w kolejności:


1.Kardio – zawsze o pełnej parzystej godzinie (6:00, 8.00. 10.00 …itd.)
2.Wolne Ciężary – kwadrans po godz. parzystych (6:00, 8:15, 10:15 …itd.)
3.Funkcjonalna/Cross – pół godz. po parzystej (6:00, 8:30, 10:30 …itd.)
4.Obwodowa – kwadrans przed nieparzystą (6:00, 8:45, 10:45 …itd.)

*po otwarciu klubu o godz. 6.00 (w weekendy 8.00) zajęcia we wszystkich strefach startują bezpośrednio po otwarciu klubu.

7. Zajęcia w strefach rozpoczynają się co 15 min. – dzięki temu ruch w siłowni będzie zorganizowany. Zminimalizujemy ruch przy recepcji oraz w szatni. Zachęcamy do trenowania w ciągu dnia.


8. W trakcie przerwy technicznej strefa musi pozostać pusta.


9. Strefy wytyczone zostały taśmami. Przy wejściu do strefy znajdziecie grafik zajęć oraz programy treningowe. Trening realizujemy w jednej strefie treningowej, nie przemieszczamy się między strefami.


10. Treningi oraz konsultacje indywidualne z trenerami odbywają się bez zmian.


11. Zajęcia grupowe fitness odbywają się bez zmian zgodnie z grafikiem fitness na naszej stronie www. (nie trzeba się zapisywać).

12. Na terenie całej siłowni obowiązuje limit 1 osoba na 10 m2 oraz dotychczasowy reżim sanitarny. Obowiązuje zmiana obuwia, trenujemy z ręcznikiem (ręcznik kładziemy na matę, siedzisko, ławeczki), dezynfekujemy sprzęt po użyciu, w częściach wspólnych nosimy przyłbicę lub maseczkę – również w korytarzach prowadzących do stref treningowych!


13. Karnety naszych klientów w wieku 60+ zostały automatycznie zawieszone na listopad, nie trzeba zatem wykonywać żadnej czynności. Jeśli jednak będziecie chcieli uczestniczyć w zajęciach, w recepcji możecie odmrozić swój karnet w dowolnym momencie.


14. Wszystkie kluby czynne będą w godzinach: 

Poniedziałek – Piątek: 6.00 – 23.00

Sobota – Niedziela: 8.00 – 20.00

Dni świąteczne: 8.00 – 20.00


15. Sposób rozliczenia opłat członkowskich od 17.10.2020 ustalimy z Wami indywidualnie, w zależności od rodzaju abonamentu, który posiadacie. W recepcji klubu wybierzecie formę rozliczenia, która Wam najbardziej odpowiada. 

GRAFIK ZAJĘĆ FITNESS
PROMOCJE

Wszystkie prawa zastrzeżone Nordic Investment Sp. z o.o.